Nový Spark
venku od 1. dubna
IMMORTAL s novým albem ohlašují návrat ke kořenům

IMMORTAL s novým albem ohlašují návrat ke kořenům

Norské legendy black metalu, IMMORTAL, vypustí 6. 6. své první album od „All Shall Fall“, kde v kapele působil ještě Abbath. Demonaz a Horgh nyní dali dohromady album s názvem „Northern Chaos Gods“ a má se jednat o návrat k začátkům IMMORTAL.



Na albu najdete 8 nových písní s celkovou stopáží okolo 45 minut a kapela se soustředila výhradně na vlastní práci bez sledování okolních vlivů.

„Jsme navždy oddáni IMMORTAL a naší hudební minulosti. Je to konceptuální album a zároveň první krok k znovunabytí naší minulé pochmurnosti a přístupu. Loajalita k fanouškům a našemu odkazu hraje důležitou roli. Album bude již brzy k dispozici s písněmi z každé brány Blashyrkhu – panství temnoty a chladu,“ říkají IMMORTAL.

Dvojici Horgh a Demonaz doplnil na studiovou baskytaru Peter Tägtgren. Kdo bude hrát na basu naživo, se zatím neví.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
18.04. SWALLOW THE SUN
18.04. DARK TRANQUILLITY, MOONSPELL, HIRAES
19.04. CITRON, METALINDA, LORETTA
19.04. SWALLOW THE SUN
19.04. BLOODY FEST VOL.5
20.04. DARK TRANQUILLITY, MOONSPELL, HIRAES
20.04. TAAKE, ASAGRAUM, HEIMLAND
21.04. SAOR, IN THE WOODS, IMPERIUM DEKADENZ, CAN BARDD
21.04. DOOL, TARABAN
22.04. BEAR MCCREARY
A co FAKKER!?
logo