Nový Spark
venku od 1. dubna
Zmaluj se jako Dee! TWISTED SISTER mají vlastní kolekci make-upu

Zmaluj se jako Dee! TWISTED SISTER mají vlastní kolekci make-upu

Společnost Rock and Roll Beauty se po Ozzym, DEF LEPPARD a Jimi Hendrixovi zaměřila na hvězdy, které co do spotřeby make-upu patřily k těm nejnáročnějším. Uvádí kolekci líčidel inspirovaných TWISTED SISTER.

Licencovaný set zahrnuje pestrobarevné oční stíny, sadu rtěnek, oční linky a paletu tvářenek plnou výrazných barev a metalických odstínů. A aby jejich nanášení bylo skutečně pečlivým obřadem, v balení najdete též kosmetickou brašničku, zrcátko, svíčky a obtisky na nehty. Všechny produkty jsou přitom koncipované tak, abyste s jejich použitím vytvořili skutečný glamrockový vzhled, který dle výrobce křičí, že rock nezastavíte!

TWISTED SISTER na Sparkshopu

„Vzhled byl pro naši kariéru extrémně důležitý. Už od počátku jsem si uvědomoval význam značky. Ostatní kluci z kapely se zprvu oblékali každý večer jinak, měli jiné účesy a jiné líčení. Já se každý večer maloval a oblékal úplně stejně. Budování značky je o opakování. Zatímco já chápal, proč oni svůj vzhled chtěli obměňovat, oni nechápali, proč já se parádím pořád stejně. Moje tvář se stala tváří TWISTED SISTER,“ komentoval před časem svůj přístup k líčení sám Dee Snider.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
24.04. LUMINEERS
24.04. YE BANISHED PRIVATEERS
25.04. CITRON, METALINDA, LORETTA
25.04. XINDL X, UDG
26.04. SPECTRAL WOUNDM, LAMP OF MURMUUR
27.04. BEHEMOTH, SATYRICON, ROTTING CHRIST
28.04. AMENRA
28.04. MAKE THEM SUFFER, RESOLVE, CONJURER, IF NOT FOR ME
29.04. BLOOD INCANTATION, MINAMI, DEUTSCH
30.04. NECKBREAKER, GALGE
A co FAKKER!?
logo