Nový Spark
venku od 1. dubna
Tarja Turunen: Mám ráda české fanoušky

Tarja Turunen: Mám ráda české fanoušky

Ledová královna Tarja Turunen neumí odpočívat. Jakmile dotočí album, hned započne práci na dalším projektu, ať už je to operní dílo či jiná nehudební aktivita. V aktuálním Sparku s ní rozebíráme proměnu jejího hlasu, ale i vztah k českým fanouškům. Má nás totiž moc ráda.

„Opravdu jste si mě získali, pro mě je vždycky čest u vás vystupovat. Neskutečně se k vám těším, snažím se pokaždé vymyslet něco nového, jako například když jsem u vás nahrávala s orchestrem. Jsem opravdu vděčná za české fanoušky, protože jsou neskutečně oddaní a poskytují obrovskou podporu. Myslím, že jste jedni z prvních, kteří mě doopravdy přijali, když jsem začala svou sólovou kariéru,“ hovoří Tarja o svých pocitech k domácím fans.

Celý rozhovor najdete v aktuálním Sparku.


Tarji bude na podzim v Čechách požehnaně. Nejdříve se společně se STRATOVARIUS ukáže v Praze 21. 10. a v prosinci se zastaví se svým vánočním setlistem v Olomouci, Zlíně, Znojmu a Ostravě.

A pozor! Kolegové z Fakkera umístila Tarju na titulku srpnového čísla a mají velmi zajímavý materiál

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
12.04. TWENTY ONE PILOTS
12.04. CITRON, METALINDA, LORETTA
16.04. TAAKE, ASAGRAUM, HEIMLAND
16.04. P.O.D.
18.04. SWALLOW THE SUN
18.04. DARK TRANQUILLITY, MOONSPELL, HIRAES
19.04. CITRON, METALINDA, LORETTA
19.04. SWALLOW THE SUN
19.04. BLOODY FEST VOL.5
20.04. DARK TRANQUILLITY, MOONSPELL, HIRAES
A co FAKKER!?
logo