Nový Spark
venku od 3. března
S Ozzym se v Praze ukáže i Jonathan Davis

S Ozzym se v Praze ukáže i Jonathan Davis

Na koncertě Ozzyho Osbourna a HOLLYWOOD VAMPIERS se objeví i další vzácný host. Bude to Jonathan Davis, zpěvák věhlasných KORN. Ozzy, Alice Cooper, Johnny Depp a nyní Davis…bude to pěkná sešlost slavných tváří.

Vstupenky na koncert s názvem Prague rocks 2018 koupíte v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Jonathan Davis se narodil a vyrostl v kalifornském Bakersfieldu. Je zpěvákem KoRn, jedné z nejznámějších a nejvlivnějších kapel v moderní rockové historii. S prodejem více než 40 milionů alb, mnoha oceněními GRAMMY® a více než dvěma desetiletími vystupování na světových turné po celém světě se Davis stal předním hlasem své generace. Jonathan Davis během své umělecké kariéry spolupracoval s celou řadou hudebníků včetně Skrillexe, Q-Tipa a mnoha dalších.

V uplynulém roce se Jonathan a jeho spoluhráči v KoRn zapsali do hudebních dějin vydáním nového alba The Serenity Of Suffering. To se okamžitě dostalo na čtvrté místo v žebříčku Billboard 200, což řadí mnoha úspěchy v Top 10 Davise a KoRn k elitním rockovým legendám. Dosud desetinásobným umístěním svých alb v žebříčku Top 10 se KoRn vyrovnali Led Zeppelin.

Nový Spark
venku od 3. března
Kalendář akcí
21.10. WIND ROSE, ORDEN OGAN, ANGUS MCSIX
24.10. HELLOWEEN, BEAST IN BLACK
24.10. GUANO APES
25.10. WASP
30.10. THE 69 EYES, D-A-D
A co FAKKER!?
logo