Nový Spark
venku od 3. února
První show avatarů KISS se uskuteční až v roce 2027

První show avatarů KISS se uskuteční až v roce 2027

Fanoušci legendární kapely si zřejmě budou muset počkat více než tři roky, než uvidí první představení KISS jako avatarů.

KISS zveřejnili krátké video oznamující, že první show s avatary KISS se uskuteční v roce 2027. Kapela ke klipu napsala: „50 let je dlouhá doba a my připravujeme věci budoucí.“

KISS na Sparkshopu

Digitální avatary vytvořila společnost Industrial Light & Magic, financovala je a produkovala švédská společnost Pophouse Entertainment, která stojí za úspěšnou show „ABBA Voyage“ v Londýně. Nová technologie umožní kapele pokračovat v jejím odkazu opravdu navěky. KISS odehráli svoji poslední živou show 2. prosince, avšak oznámili, že se vrátí na cesty jako digitální avataři. Baskytarista Gene Simmons řekl, že do show avatarů KISS se investuje „asi 200 milionů“ dolarů.



Nový Spark
venku od 3. února
Kalendář akcí
07.02. ALESTORM, ENSIFERUM, TÝR, HEIDEVOLK, ELVENKING
08.02. THE HALO EFFECT, PAIN, BLOODRED HOURGLASS
08.02. THE WEARS PRADA
08.02. THE DEVIL WEARS PRADA
14.02. MARILYN MANSON
16.02. THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA
18.02. LAIBACH
22.02. BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, ORBIT CULTURE
01.03. DIRKSCHNEIDER
03.03. HIPPOTRAKTOR, COBRA THE IMPALER
A co FAKKER!?
logo