Nový Spark
venku od 1. dubna
Progresivisté THRESHOLD si pozvali na nové album zakládajícího člena Jona Jearyho

Progresivisté THRESHOLD si pozvali na nové album zakládajícího člena Jona Jearyho

Britská progresivní pětice THRESHOLD se chystá na vydání dvojalba „Legends Of The Shires“, které má vyjít 8. září. Na novince se kromě staronového zpěváka Glynna Morgana objeví i zakládající člen Jon Jeary a to v jedné písni.



Jon naposledy vystupoval s THRESHOLD v roce 2002 a nyní jej uslyšíte zpívat v písni „The Shire (Part 3)“. „Vždy se těším na poslech nového alba THRESHOLD a nyní jsem nadšený dvojnásobek, neboť na něm je opět slyšet Glynn. A také je mi ctí oznámit, že v ‚The Shire (Part 3)‘ uslyšíte mou maličkost jako cameo zpěváka. Pro mě, jakožto jednoho člena jejich oddané armády fanoušků, je to velká pocta, přispět takto k jejich dílu,“ říká Jon.

Jon Jeary byl baskytarista THRESHOLD a rovněž sborový vokalista. Je spoluautorem několika raných klasik jako „Sanity’s End“, „Into The Light“ či „The Ravages Of Time“. Objevil se na albech „Wounded Land“ a „Critical Mass“.


Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
04.04. WOHNOUT
05.04. NIAKARA, FREE FALL
05.04. DOWNFALL OF GAIA
05.04. CITRON, METALINDA, Loretta
05.04. THE WOMBATS
06.04. HARAKIRI FOR THE SKY, E-L-R
06.04. ANGELCRYPT, VELKHANOS, DYSANGELIUM
07.04. BLAX, BEER CANON, SHADOW REBELS
08.04. GILLIAN CARTER, DNO
09.04. IV AND THE STRANGE BAND
A co FAKKER!?
logo