Nový Spark
venku od 30. dubna

Oslavy 20. narozenin Rock for People se prodlužují o pražský koncert BLINK-182

Bez této trojice by byl nejen hudební svět chudší o pořádnou dávku našlápnuté muziky, kterou zdobí chytlavé melodie a zároveň má i na žánr pop-punku nebývalý drajv. Americké trio Blink-182 se po dvou neúspěšných pokusech rozpoutat svou hudební smršť i mezi tuzemskými fanoušky vydává do Prahy potřetí. Své síly u jejich pražského vystoupení, které proběhne v pátek 15. srpna v pražské Tipsport Areně, spojily festivaly Rock for People a promotérská skupina Conspiracy.

„Koncert Blink-182 bereme jako součást oslav letošních 20. narozenin Rock for People,“ říká Michal Thomes, jeden ze zakladatelů tohoto tradičního festivalu. Návštěvníci koncertu se mohou těšit na největší hity kapely, výpravnou show i nějaká překvapení – sama kapela se totiž podle managementu na českou premiéru velmi těší.

Podle nadšených reakcí fanoušků na současné koncerty lze soudit, že kapela má i po více než 20 letech od svého zrodu, co nabídnout. To potvrzuje i jejich letošní headlinování na tak prestižních festivalech, jako jsou britský Reading & Leeds nebo maďarský Sziget.

Vstupenky v ceně 888 korun jsou v předprodejích Ticketportal a Ticketpro od pátku 16. května, výhodněji si je mohou pořídit návštěvníci Rock for People přes portál www.ticketsforpeople.cz .

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
11.05. GHOST
11.05. ABORTED
12.05. ABORTED
13.05. IMPRECATION, BAXAXAXA
14.05. COMBICHRIST, EXTIZE, CRIMSON VEIL, ESOTERIK
16.05. CITRON, METALINDA, LORETTA
16.05. NARVAN
20.05. DECAPITATED, CRYPTOPSY, WARBRINGER, CARNATION
23.05. LUNA KILLS
30.05. STONED JESUS, POLYMOON
A co FAKKER!?
logo