Nový Spark
venku od 30. dubna
Nový singl BETWEEN THE PLANETS naladí atmosféru soudného dne

Nový singl BETWEEN THE PLANETS naladí atmosféru soudného dne

Nový singl „Reckoning“ je další výsledek společné práce BETWEEN THE PLANETS se zpěvákem Martinem Schusterem (jinak MINDWORK, FACE THE DAY). Navazuje tak na z kraje minulého roku vydanou skladbu „The Walk“ (která byla pro kapelu poměrně netypická díky výraznému odlehčení jak ve zvuku, tak v celkové náladě). Oproti tomu je ale novinka opět údernější za ponechání výrazné atmosféry - tedy tak, jak je tomu u BTP zvykem.

Textově i atmosférou má skladba navodit atmosféru soudného dne, romantiku nevyhnutelného konce, posledního záblesku lidstva.

Lyrics video ke skladbě vytvořil Standa Jelínek (DYING PASSION, ELBE). O mix se postaral opět Martin Spacosh Peřina, mastering provedl Martin Schuster a cover má na svědomí Gustavo Sazes.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
11.05. GHOST
11.05. ABORTED
12.05. ABORTED
13.05. IMPRECATION, BAXAXAXA
14.05. COMBICHRIST, EXTIZE, CRIMSON VEIL, ESOTERIK
16.05. CITRON, METALINDA, LORETTA
16.05. NARVAN
20.05. DECAPITATED, CRYPTOPSY, WARBRINGER, CARNATION
23.05. LUNA KILLS
30.05. STONED JESUS, POLYMOON
A co FAKKER!?
logo