Nový Spark
venku od 30. dubna
Noví piráti na obzoru! YE BANISHED PRIVATEERS chystají třetí desku

Noví piráti na obzoru! YE BANISHED PRIVATEERS chystají třetí desku

Zátoka Napalm Records hostí po ALESTORM další pirátskou kapelu. YE BANISHED PRIVATEERS nebrázdí metalové vody jako jejich skotští kolegové, ale berou pirátské téma z punkově folkového hlediska. Třetí deska „First Night Back In Port“ vyjde koncem června a my jsme teda dost zvědaví.

YE BANISHED PRIVATEERS mají na novince „First Night Back In Port“ přenést posluchače do začátku 18. století, kdy byl život na moři drsný. Své písně inspirují irským a skandinávským folkem a za doprovodu hraní, propracovaných historických kostýmů vypráví příběhy z tvrdého života námořníkova, který se potácí na odvrácené straně zákona a bojuju proti útlaku a nacionalismu.


Celkem téměř 30 členů tvoří posádky souboru a slibuje, že žádná show není stejná jako druhá. Doufejme, že na své plavbě připlují do naší zemí sevřené zemičky. Nachystejt se starší deskou „The Legend of Libertalia“.

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
09.05. THE WELLERMAN
09.05. 1349, THE RUINS OF BEVERAST, VITRIOL, SARCATOR
11.05. GHOST
11.05. ABORTED
12.05. ABORTED
13.05. IMPRECATION, BAXAXAXA
14.05. COMBICHRIST, EXTIZE, CRIMSON VEIL, ESOTERIK
16.05. CITRON, METALINDA, LORETTA
16.05. NARVAN
20.05. DECAPITATED, CRYPTOPSY, WARBRINGER, CARNATION
A co FAKKER!?
logo