Nový Spark
venku od 3. března
MÖTLEY CRÜE chtějí spor s Mickem Marsem ututlat

MÖTLEY CRÜE chtějí spor s Mickem Marsem ututlat

Spor MÖTLEY CRÜE a kytaristy Micka Marse pokračuje! Kapela žádá soud, aby případ poslal k arbitráži, kam prý patří. To by v praxi vedlo k tomu, že by se řešil „za zavřenými dveřmi“, mimo zraky veřejnosti.

V žádosti uvádějí, že v průběhu let bylo vytvořeno několik právních subjektů za účelem řešení odlišných obchodních aspektů – od koncertování až po nahrávání. Součástí jejich vzniku jsou prý i závazné rozhodčí doložky, které dle kapely mají zaručovat, že všechny sváry, které by se mohly mezi členy objevit, musí být řešeny právě v soukromé arbitráži, nikoliv před veřejnými soudy.

MÖTLEY CRÜE na Sparkshopu

Dále MÖTLEY CRÜE žádají, aby soud ze žaloby „vyškrtl“ několik Marsových výroků, zejména ty o zneužívání návykových látek a fyzickém násilí, které jsou prý pro případ zcela irelevantní. Mars je dle nich zmínil s úmyslem provokovat a pošpinit ostatní členy.

Marsův advokát Ed McPherson na žádost reagoval se slovy, že jde jen „o další pokus ,tyranů’ skrýt pravdu“.

Nový Spark
venku od 3. března
Kalendář akcí
20.07. SATCHVAI
25.07. BENÁTSKÁ
26.07. LILIAC
01.08. BRYAN ADAMS
02.08. OSTRAVA V PLAMENECH
02.08. STATIC-X, DOPE
03.08. WEDNESDAY 13
11.08. DIE KRUPPS
14.08. ROCK CASTLE
03.09. PRAŽSKÝ VÝBĚR, BEZ LADU A SKLADU
A co FAKKER!?
logo