Nový Spark
venku od 30. dubna
KREYSON je na turné! Poprvé v mezinárodní sestavě.

KREYSON je na turné! Poprvé v mezinárodní sestavě.

KREYSON v čele s Láďou Křížkem dnes zahajuje své Best of tour 2017. Poprvé ve své historii odjede koncertní šňůru v mezinárodní sestavě. V té se představí světově známý bubeník Mike Terrana a německý kytarista Roland Grapow (ex-Helloween). První koncert odehraje KREYSON dnes v Brně a hned ve středu zazní největší pecky této tuzemské legendy v Ostravě. Celkem odehraje kapela v rámci turné koncertů sedm. Podle lídra Ládi Křížka může být podobný počet akcí pro KREYSON do budoucna standardem. Víc v následujícím videu.

Premiéru měl KREYSON v současné sestavě v létě na festivalu MASTERS OF ROCK . Následně zavítal také na festival OSTRAVA V PLAMENECH , ze kterého pochází i následující fotky.

(foto: David Havlena)

Na aktuálním turné představí KREYSON i své zbrusu nové skladby a to svižnou „Království“, která vznikala částečně v Anglii pod taktovkou producenta Chrise Tsangaridese, a pomalou „Přátelství“, ke které kapela natočila i klip.

Všechny termíny aktuálních koncertů a informace k prodeji lístků najdete na www.ladakrizek.com .

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
04.10. WIND ROSE, ORDEN OGAN, ANGUS MCSIX
05.10. BATUSHKA, HOULE
06.10. DARK TRANQUILLITY, SOEN, EQUILIBRIUM, IOTUNN
07.10. DISTURBED, MEGADETH
13.10. LUBOŠ POSPÍŠIL
14.10. LUBOŠ POSPÍŠIL
15.10. EIVOR, ÁSGEIR, ELINBORG
18.10. ARCH ENEMY, ELUVEITIE, AMORPHIS, GATECREEPER
19.10. ARCH ENEMY, ELUVEITIE, AMORPHIS, GATECREEPER
21.10. WIND ROSE, ORDEN OGAN, ANGUS MCSIX
A co FAKKER!?
logo