Nový Spark
venku od 1. dubna

Festival Aerodrome se uskuteční letos dvakrát...

Červencovému Aerodromu, který přiveze do Prahy Metallicu, bude o měsíc dříve předcházet stejnojmenný druhý festival. "Ten nabídne 17.června vystoupení trojlístku Avenged Sevenfold, Roba Zombieho a Megadeth," oznámily dnes pořádající agentury Nova Music a Dolphin Touring.

Vstupenky jsou k zakoupení od dnešního dne na www.eventim.cz/aerodrome-festival a www.ticketportal.cz za 990 korun k běžnému stání a za 1390 Kč k stání u pódia.

Návštěvníci si mohou vstupenky zakoupit na každý festival zvlášt nebo využít zvýhodněné cenové nabídky za lístky na oba festivaly. Tzv. kombinované vstupné je k dispozici výhradně v síti Eventim.

Oba festivaly se uskuteční stejně jako loňský první ročník, na který zavítalo na 17 000 návštěvníků, na holešovickém Výstavišti (Incheba Open Air) a brány obou se otevřou v 15 hodin.

Více na www.aerodrome.cz

Foto: Radek Šich

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
29.03. AVANTASIA
29.03. WOLFBRIGADE, MALIGNANT TUMOR
29.03. TANKARD, DEFIANCE, ACCUSSER, SHAARK
29.03. DONOR
29.03. THIS WILL DESTROY YOU, NORDIC GIANTS
30.03. AVANTASIA
30.03. AXEL RUDI PELL
04.04. WOHNOUT
05.04. NIAKARA, FREE FALL
05.04. DOWNFALL OF GAIA
A co FAKKER!?
logo