Nový Spark
venku od 3. února
DYMYTRY a TRAKTOR vykopávají novou společnou pecku pro nadcházející turné

DYMYTRY a TRAKTOR vykopávají novou společnou pecku pro nadcházející turné

Dvě české metalové stálice DYMYTRY a TRAKTOR sdílí novou společnou píseň „Máme svoji tvář“. Ta byla speciálně připravena pro nadcházející společné turné obou formací v rámci koncertního projektu Monster Meeting, které zasáhne Česko a Slovensko od května do září a vyvrcholí show 22. listopadu v pražské O2 areně.

DYMYTRY na Sparkshopu

Pokud vám skladba „Máme svoji tvář“ něco připomíná, máte pravdu! Nejedná se o původní píseň, ale česky zpívaný cover skladby „Legends Never Die“ od poprockové formace AGAINTS THE CURRENTS, která se objevila v online počítačové hře „League of Legends“ od společnosti RIOT Games. Českého textu se ujal Lukáš Dvořáček a pěvecky se zde opět představuje Noid, který se stal novým zpěvákem české formace DYMYTRY na konci minulého roku. Na svém nejnovějším albu „Five Angry Men“ vydala anglický cover stejné písně také mezinárodní sestava DYMYTRY s Alenem Ljubicem za mikrofonem.

TRAKTOR na Sparkshopu

Headlinery turné Monster Meeting DYMYTRY a TRAKTOR doplní speciální hosté ARAKAIN a ALKEHOL. Vše odstartuje koncertem 10. května v Plzni a velké finále se bude konat 22. listopadu v O2 aréně v Praze.



Nový Spark
venku od 3. února
Kalendář akcí
07.02. ALESTORM, ENSIFERUM, TÝR, HEIDEVOLK, ELVENKING
08.02. THE HALO EFFECT, PAIN, BLOODRED HOURGLASS
08.02. THE WEARS PRADA
08.02. THE DEVIL WEARS PRADA
14.02. MARILYN MANSON
16.02. THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA
18.02. LAIBACH
22.02. BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, ORBIT CULTURE
01.03. DIRKSCHNEIDER
03.03. HIPPOTRAKTOR, COBRA THE IMPALER
A co FAKKER!?
logo