Nový Spark
venku od 30. dubna
Distr.Me – poctivý digitální distributor hudby

Distr.Me – poctivý digitální distributor hudby

Bez širokopásmového internetu by byla distribuce digitální hudby nepředstavitelná. Internet i jeho uživatelé za posledních patnáct let ušli pořádný kus vpřed. Technologicky i lidsky jsme připraveni digitální hudbu nakupovat jako běžné spotřební zboží. Mají však před sebou takto jednoduchou situaci i hudebníci? Ano i ne.

Hudební autoři bohužel nemají příliš možností, jak svá díla a nahrávky distribuovat a prodávat je do světových obchodů s digitální hudbou. Důležitý je proto výběr distributora. Zvolit správného distributora však může být především pro české hudebníky nelehký úkol. Proč?

Většina zahraničních služeb si totiž bere horentní provizní částky z „hudebníkova úspěchu“. V loňském roce však na scénu digitální distribuce hudby přišla nová služba – Distr.Me. Služba, která si v současné době bezpochyby zaslouží označení první a jediný digitální distributor v ČR. Distr.Me distribuuje hudbu do největších hudebních obchodů na světě, jako iTunes, Amazon Mp3 i Junodownload. Prodávat tak vlastní hudební díla přes tyto online obchody zvládne od teď naprosto každý.

Služba Distr.Me vyniká hlavně jednoduchostí, což ocení především uživatelé, kteří nemají s distribucí hudby žádné zkušenosti. Co je však zcela zásadní, Distr.Me vyplácí autorům 100 % autorských odměn a navíc autoři nepotřebují vydavatele, tzv. label, který je zaštítí v obchodních záležitostech a který si většinou brousí zuby na další procenta z prodeje.

Přesvědčte se sami – www.distr.me

Nový Spark
venku od 30. dubna
Kalendář akcí
13.05. IMPRECATION, BAXAXAXA
14.05. COMBICHRIST, EXTIZE, CRIMSON VEIL, ESOTERIK
16.05. CITRON, METALINDA, LORETTA
16.05. NARVAN
20.05. DECAPITATED, CRYPTOPSY, WARBRINGER, CARNATION
23.05. LUNA KILLS
30.05. STONED JESUS, POLYMOON
31.05. IRON MAIDEN
31.05. SORFEST
05.06. WORMROT, BLEACHDRINKER
A co FAKKER!?
logo