Nový Spark
venku od 1. dubna
COFFIN FEEDER vzdávají hold Velkým nesnázím v Malé Číně

COFFIN FEEDER vzdávají hold Velkým nesnázím v Malé Číně

COFFIN FEEDER jsou novou deathcorovou smečkou, která se nám přišla z Belgie předvést ve velkém stylu. Tato mladá kapela má již za sebou několik singlů, ovšem letos se nám předvede se svou debutovou dlouhohrající deskou s názvem „Big Trouble“.

A pokud vám její název něco připomíná, zrak vás opravdu nešálí. Kapela svým názvem i estetikou vzdává poctu bijákům 80. let, zejména pak tvorbě legendárního režiséra Johna Carpentera. Už název jejich desky odkazuje na film „Big Trouble in Little China“, ve kterém se kamioňák Kurt Russel omylem zaplete do střetu pradávných magických sil pocházejících z daleké Číny.

Album vychází 25. dubna tohoto roku u labelu Listenable Records. Vy si zatím můžete zkrátit čekání poslechem jejich singlu s názvem „Porkchop Express“.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
16.05. NARVAN
20.05. DECAPITATED, CRYPTOPSY, WARBRINGER, CARNATION
23.05. LUNA KILLS
30.05. STONED JESUS, POLYMOON
31.05. IRON MAIDEN
31.05. SORFEST
05.06. WORMROT, BLEACHDRINKER
05.06. COMBICHRIST, CRIMSON VEIL, ESOTERIK
06.06. METALFEST
06.06. KARPATY HARD FEST 2025
A co FAKKER!?
logo