Nový Spark
venku od 1. dubna
„Bude to větší a lepší než kdy předtím,“ tvrdí Jeff Loomis o návratu NEVERMORE

„Bude to větší a lepší než kdy předtím,“ tvrdí Jeff Loomis o návratu NEVERMORE

Celý rockový svět netrpělivě vyčkává, jak to vlastně bude s plánovaným návratem kapely NEVERMORE. Ta je pořád v procesu hledání náhrady za původního zpěváka Warella Danea, který skonal na zástavu srdce. Kapela též musí vyřešit i (prozatím) prázdný post baskytaristy. Kytarista Jeff Loomis si i tak od návratu NEVERMORE slibuje velké věci.

„Jo, čekají nás velké věci. Posledních deset let jsem si užíval v ARCH ENEMY, které jsem následně opustil, abych se mohl hudbě věnovat po svém. Proto jsem znovu dal dohromady NEVERMORE, kteří byli velkou součástí mého života,“ říká Jeff Loomis.

Loomis dále pokračoval: „Jak jistě všichni víte, Warrel Dane nás zhruba před pěti lety opustil. Proto nyní hledáme nového zpěváka a baskytaristu. Jakmile se tak stane, vrátíme se s plnou parádou a budeme větší a lepší, než kdykoli předtím. To jsou naše plány pro rok 2025.“

Kytarista Jeff Loomis a bubeník Van Williams tvrdí, že se jim na žádané posty přihlásilo celkem 650 uchazečů: „Přihlásilo se nám celkem 650 uchazečů ze všech koutů světa. Tímto chceme všem poděkovat, každého jednotlivce důkladně prozkoušíme, abychom našli toho nejlepšího. Vaše oddanost a zapálení hrát společně s námi pro nás znamená svět.“

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
21.04. SAOR, IN THE WOODS, IMPERIUM DEKADENZ, CAN BARDD
21.04. DOOL, TARABAN
22.04. BEAR MCCREARY
22.04. TAAKE, ASAGRAUM, HEIMLAND
24.04. LUMINEERS
24.04. YE BANISHED PRIVATEERS
25.04. CITRON, METALINDA, LORETTA
25.04. XINDL X, UDG
26.04. SPECTRAL WOUNDM, LAMP OF MURMUUR
27.04. BEHEMOTH, SATYRICON, ROTTING CHRIST
A co FAKKER!?
logo