Nový Spark
venku od 1. dubna
Asfalt je venku. ŠKAREDÁ HOLKA vypustila do světa „Bohyni“

Asfalt je venku. ŠKAREDÁ HOLKA vypustila do světa „Bohyni“

Přes časy neklidné a nestálé se některé věci dodržují. Mezi ně patří oficiální datum vydání nového alba hardrockových harcovníků, kteří v den D svůj naditý kotouč rovnou i pokřtili.

Stalo se tak 21. ledna v brněnském klubu Kabinet Múz. Do světa byl tak vypraven disk, který je sice debutový, ale skladby, které obsahuje už obstály ve zkoušce času. „Poprvé nahrané staré vály v novém zvukovém hávu. Naše nadšení je umocněno skutečností, že vyjde i na stylovém modrém vinylu. Jakožto příznivci velkých hudební kotoučů jsme u vytržení,“ nechala se slyšet kapela.

Vydáním „Bohyně“ u labelu Smile Music ovšem cesta ŠKAREDÉ HOLKY nekončí. „Nápady z hlavy jen bublají. A hlavy nám pořád fungují. Nejsme zase tak staří. Naše šediny jsou způsobeny konzervačními metodami, nadměrnou sexuální aktivitou a v jednom případě nevysvětlitelnou genetickou poruchou,“ prozrazuje se smíchem textař Jirka Strážnický.

Nové album Bohyně a merch kapely lze objednat v našem Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
26.06. AC/DC
01.07. PAIN OF TRUTH
07.07. LYNYRD SKYNYRD
07.07. LETLIVE
10.07. MASTERS OF ROCK
19.07. PATTI SMITH
20.07. SATCHVAI
25.07. BENÁTSKÁ
26.07. LILIAC
01.08. BRYAN ADAMS
A co FAKKER!?
logo