Nový Spark
venku od 1. dubna
ANTHRAX do Brna nepřijedou, většinu svého evropské turné zrušili

ANTHRAX do Brna nepřijedou, většinu svého evropské turné zrušili

Z kalendáře si vyškrtněte další koncertní termín. ANTHRAX ruší kontinentální část svého podzimního evropského turné, v rámci kterého měli 29. října zahrát taky v brněnském Sono Centru. Víc než měsíční šňůra po starém kontinentu měla začít 27. září a trvat až do začátku listopadu, kapela se ale rozhodla, že odjede pouze první štace na britských ostrovech a přes lamanšský kanál se už dál nevydá.

Sprav si náladu, ANTHRAX najdeš na Sparkshopu

„Bohužel, s ohledem na přetrvávající logistické problémy a náklady, které se vymkly kontrole, nemáme jinou možnost, než evropskou část našeho turné zrušit. Odehrajeme dle plánu pouze britské koncerty. Peníze za vstupné vám budou vráceny v místě jeho nákupu,“ uvedli ANTHRAX stroze na sociálních sítích.

Praktičtější info související s vracením vstupného na svých kanálech uvádí pořádající agentura Obscure Promotion: „Pokud jste držiteli našich e-ticketů, není třeba nás v této věci kontaktovat, peníze vám budeme během 2-5 týdnů automaticky vracet na vaše účty. Pokud jste majiteli vstupenek ze sítě Ticketmaster, kontaktujte prosím přímo je, jsou informováni.“

Nový Spark
venku od 1. dubna
Kalendář akcí
07.07. LYNYRD SKYNYRD
07.07. LETLIVE
10.07. MASTERS OF ROCK
19.07. PATTI SMITH
20.07. SATCHVAI
25.07. BENÁTSKÁ
26.07. LILIAC
01.08. BRYAN ADAMS
02.08. OSTRAVA V PLAMENECH
02.08. STATIC-X, DOPE
A co FAKKER!?
logo